Reklama

Poważne skutki ulewy. Połamane drzewa i interwencje strażaków w powiecie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Ochotnicza Straż Pożarna w Stoczku Łukowskim

Poważne skutki ulewy. Połamane drzewa i interwencje strażaków w powiecie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwała kilkanaście minut, ale zdążyła wyrządzić wiele szkód. Mowa o wczorajszej ulewie i wichurze, która miała miejsce w godzinach popołudniowych. Jak informują nasi Czytelnicy, szkody po wietrze i deszczu widać niemal w całym powiecie.

Dziesiątki interwencji strażackich do połamanych drzew. Przerwy w dostawie prądu, zniszczone plony, spadające doniczki z balkonów i straty w przydomowych ogródkach. Tak w skrócie prezentuje się bilans wczorajszej ulewy i wichury, która miała miejsce między godziną 17 i 18 na terenie powiatu łukowskiego.

Przyroda najwięcej szkód wyrządziła na terenie miasta i gminy Stoczek Łukowski. Tylko od godzin popołudniowych strażacy ze Stoczka byli wzywani kilkanaście razy do usuwania skutków wichury. Część miasta została też na kilka godzin pozbawiona prądu. Na linie energetyczne spadły bowiem połamane drzewa. Konary spadły też na jeden z budynków gospodarczych oraz na samochód. Ponadto także dziś nadal odnotowywane są strażackie interwencje.

Wichura wyrządziła też szkody w samym Łukowie oraz okolicach miasta. Jak informują Czytelnicy, część miejscowości została pozbawiona na kilka godzin prądu. Tak było m.in. na Podgaju. Ponadto na ul. Przemysłowej w Łukowie jedno z drzew przewróciło się na drogę.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE