Reklama

POSZUKUJEMY SKRADZIONY MOTOCYKL MARKI TRIUMPH

Opublikowano:
Autor:

POSZUKUJEMY SKRADZIONY MOTOCYKL MARKI TRIUMPH - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci zwracają się z apelem do osób, które widziały skradziony kilka tygodni temu w Łukowie marki Triumph. Sprawca ukradł pozostawiony z kluczykami w stacyjce jednoślad i odjechał nim w nieznanym kierunku.

Łukowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży motocykla marki Triumph do jakiej doszło 14 kwietnia  w Łukowie. Pokrzywdzony wartość  jednośladu ocenił na kwotę przekraczającą 13 tys. złotych. 


Z poczynionych ustaleń wynika, że pojazd skradziono z posesji razem z pozostawionymi w stacyjce kluczykami. Publikujemy zdjęcie skradzionego motocykla.Policjanci zwracają się z prośbą do osób które tego dnia jechały drogami w okolicach Łukowa, a także poza terenem powiatu, a w swych autach miały zamontowane rejestratory jazdy. Prosimy o udostępnienie zarejestrowanych zapisów przejeżdżającego skradzionego czarnego motocykla marki Triumph.Osoby, które są w posiadaniu takich nagrań, bądź dysponują wiedzą na temat skradzionego jednośladu prosimy o osobisty lub telefoniczny kontakt z łukowskimi policjantami – tel. 25 797 62 43, bądź z najbliższą jednostką Policji. Zapewniamy anonimowość.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE