Reklama

Poszukiwany przez policję 40- latek wpadł bo doprowadził do pożaru komórki

Opublikowano:
Autor:

Poszukiwany przez policję 40- latek wpadł bo doprowadził do pożaru komórki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 12 zastępów straży pożarnej z dwóch województw gasiło wczoraj w Zaolszyniu drewnianą komórkę pokrytą blachą. Do zaprószenia ognia doszło podczas prac remontowych skutera.

40- latek, który spowodował pożar schował się przed służbami ponieważ był poszukiwany przez policję. Okazało się, że pokrzywdzony mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie, a mundurowi ustalili, że ma rok „do odsiadki”. W przeszłości kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości w okresie obowiązującego zakazu sądowego.


Mężczyzna doprowadził do pożaru naprawiając w budynku skuter. Prawdopodobnie w tym czasie doszło do niekontrolowanego wycieku paliwa ze zbiornika pojazdu i zaprószenia ognia przez mężczyznę.
W wyniku pożaru mężczyzna doznał poparzenia II stopnia lewej dłoni i poparzenia I stopnia przedramienia, miał też opalone włosy na głowie. Strażacy udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy, po przybyciu na miejsce karetki pogotowia, przekazano poszkodowanego ratownikom medycznym. Poszukiwany nie wyraził zgody na przewiezienie go do szpitala więc został zabrany przez patrol policji i zatrzymany w policyjnej celi. Wkrótce mężczyzna zostanie przewieziony do zakładu karnego.

Pożar budynku gospodarczego gasiło łącznie 12 zastępów straży pożarnej z terenu województwa lubelskiego i mazowieckiego: 2 zastępy z OSP Wierzejki, 2 zastępy z OSP Trzebieszów, OSP Zembry, OSP Popławy, JRG Łuków, JRG Siedlce, OSP Krzesk Królowa Niwa, 2 zastępy OSP Zbuczyn oraz OSP Czuryły.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE