Reklama

Poszukiwany 35-latek z amunicją oraz częściami do karabinu „kałasznikow”

Opublikowano:
Autor:

Poszukiwany 35-latek z amunicją oraz częściami do karabinu „kałasznikow” - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W środę 25 sierpnia kryminalni wytypowali miejsce przebywania poszukiwanego przez Sąd 35-letniego mężczyzny, który ma odbyć karę więzienia. Podczas przeszukania posesji, na której przebywał ujawnili elementy broni palnej i pociski.

Podczas przeszukania posesji na której przebywał ujawnili elementy broni palnej AK-47 oraz 125 sztuk amunicji do broni gazowej oraz 78 sztuk pocisków kaliber 9 mm.

 

Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Łukowie prowadzili poszukiwania ukrywającego się przed organami ścigania 35-letniego mieszkańca gminy Łuków. Był  poszukiwany do obycia kary za przestępstwa w łącznej wysokości prawie półtora roku pozbawienia wolności. Policjanci posiadali wiedzę że mężczyzna ten może posiadać broń palną. Podczas jego zatrzymania, w toku przeszukania posesji na której przebywał ujawnili elementy składowe broni palnej AK-47 wraz z magazynkiem oraz magazynek od broni gazowej.

    Ponadto ujawniono 125 sztuk amunicji do broni gazowej oraz 78 sztuk pocisków kaliber 9 mm. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Posiadanie bez wymaganego zezwolenia broni palnej i amunicji zagrożone jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE