Reklama

Poszukiwani mężczyźni

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Poszukiwani mężczyźni - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 4 stycznia trwać będzie nabór uzupełniający do projektu "Klub Seniora w Łukowie" realizowanego przez Miasto. Poszukiwanych jest 20 mężczyzn.

Nabór ma charakter dodatkowy i ma na celu uzupełnienie liczby uczestników (20 mężczyzn) wykluczonych lub zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym, którzy spełniają warunki: są mieszkańcami Łukowa (w tym w szczególności obszaru rewitalizacji) i mają ukończone 60 lat.

Mężczyzn zainteresowanych udziałem w projekcie zapraszamy do wypełnienia dokumentów rekrutacyjnych i złożenia ich w siedzibie Klubu Seniora, ul. Browarna 63, 21-400 Łuków (świetlica przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łukowie), tel. 605 175 123.

Mężczyźni, którzy zdecydują się wziąć udział w projekcie, zaplanowano bezpłatne formy wsparcia m.in.: zajęcia artystyczne (muzyka, śpiew, taniec, rękodzieło), zajęcia kulinarne, zajęcia sportowe (nordic walking, aerobik/aquaaerobik, ćwiczenia rozciągające i relaksujące, „zdrowy kręgosłup”, joga), kurs dbałości o wygląd, zajęcia z przedsiębiorczości, poradnictwo prawne, poradnictwo psychologiczne oraz zajęcia informatyczne.

Celem projektu jest zwiększenie dostępności do wysokiej jakości usług społecznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb grupy 40 osób wykluczonych lub zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym z terenu miasta. Całość dofinansowana jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE