Reklama

Poszukiwana 86-latka odnaleziona

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: lubelska.policja.gov.pl

Poszukiwana 86-latka odnaleziona - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci, funkcjonariusze Straży Leśnej i Straży Pożarnej oraz mieszkańcy gminy Stoczek Łukowski poszukiwali zaginionej 86-latki. Kobieta przed południem wyszła na spacer ze swoim psem. Gdy nie wróciła do domu, zaniepokojeni jej dłuższą nieobecnością krewni powiadomili służby ratunkowe. Przed godziną 20:00 zmęczona i zmarznięta kobieta została odnaleziona w leśnym kompleksie. Jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wczoraj po godzinie 13:00 policjanci ze Stoczka Łukowskiego zostali powiadomieni o zaginięciu 86-latki. Z przekazanej informacji wynikało, że kobieta wyszła na spacer ze swoim psem i mimo upływu kilku godzin nie powróciła do domu. Zaniepokojeni jej nieobecnością krewni sami sprawdzali miejsca, w których mogła przebywać kobieta. Po ich sprawdzeniu, o zaginięciu kobiety powiadomili służby ratunkowe.

W poszukiwania kobiety włączyli się policjanci z Łukowa, Stoczka Łukowskiego, Adamowa i z Siedlec. Okolice przeszukiwali także funkcjonariusze Straży Leśnej i Straży Pożarnej oraz mieszkańcy gminy Stoczek Łukowski. Wszyscy sprawdzali teren pól uprawnych i pobliskich lasów.

Tuż przed godziną 20:00 zaginiona kobieta została odnaleziona w kompleksie leśnym w pobliżu Róży Podgórnej. Razem z nią był jej pies. Życiu i zdrowiu odnalezionej kobiety nie zagraża już niebezpieczeństwo. 86-latką zaopiekowali się jej najbliżsi i personel karetki pogotowia. Kobieta została odwieziona do swego domu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE