Reklama

Poszukiwali poszkodowanego w wypadku?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Czytelnik

Poszukiwali poszkodowanego w wypadku? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nasi Czytelnicy informują o działaniach poszukiwawczych prowadzonych przez policję, które miały miejsce wczoraj w Żdżarach w gminie Łuków. W miejscowości tej widziano bowiem policyjny śmigłowiec oraz dużą liczbę funkcjonariuszy przeczesujących tereny leśne.

Wczoraj w Żdżarach widziano policyjny helikopter, a mnóstwo policjantów z psami przeszukiwało las. Był jakiś wypadek, a jego sprawca i poszkodowani zniknęli z miejsca zdarzenia. Policjanci mieli znaleźć porzucony w lesie samochód i sprawcę wypadku, ale nie znaleźli jeszcze poszkodowanego – o takich wydarzeniach w tej miejscowości zostaliśmy poinformowani przez Czytelników. Te doniesienia potwierdza częściowo asp. sztab. Marcin Józwik – rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łukowie.

Faktycznie wczoraj były prowadzone działania z udziałem policyjnego śmigłowca. Działo się to w Żdżarach w gminie Łuków. Policja została powiadomiona o znalezieniu samochodu, który brał udział w zdarzeniu drogowym. Zachodziło podejrzenie, że mogła w nim ucierpieć jeszcze jedna osoba. Podjęto więc próbę poszukiwań za pomocą policyjnego śmigłowca, na którego pokładzie znajduje się kamera termowizyjna – informuje Józwik. Rzecznik informuje przy tym, że ze względu na dobro prowadzonego śledztwa, na chwilę obecną nie może udzielać więcej informacji w tej sprawie.

Co tak naprawdę działo się w Żdżarach? Czekamy na oficjalny komunikat policji w tej sprawie. Zachęcamy również naszych Czytelników do komentowania tej sprawy na łamach naszego portalu. Do tematu wrócimy.

Aktualizacja:

Mamy już komunikat policji w sprawie zdarzenia. Zapraszamy do przeczytania artykułu \"Ustalają okoliczności wczorajszego wypadku w Żdżarach\".


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE