Reklama

Postawili na Rodzinę

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Postawili na Rodzinę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W pełnym słońcu odbywał się festyn rodzinny "Postaw na Rodzinę". Pogoda nie przeszkodziła jednak w zabawie. Do wspólnego spędzenia czasu w zeszłą niedzielę zaprosiła mieszkańców miasta Wspólnota Jan Chrzciciel.

Miejski park wypełnił się w zeszłą niedzielę atrakcjami i koncertami ku chwale Jezusa. 10 czerwca zorganizowany został festyn rodzinny „Postaw na Rodzinę”. Jego organizatorem była Wspólnota Koinonia Jan Chrzciciel.

Mieszkańcy, którzy przybyli w niedzielne popołudnie do miejskiego parku, mogli wziąć udział w szeregu konkurencji sportowych dla rodzin. Czekały na nich też stoiska z wyrobami lokalnymi, loterią fantową oraz animacje i dmuchańce dla najmłodszych. Na scenie prezentowały się zespoły, a organizatorzy organizowali konkursy, w których trzeba było zdobyć pieczęci.

O atrakcje zadbali też harcerze, strażacy, właściciele zdalnie sterowanych samolotów, a także panie wykonujące kwiaty oraz wianki. Na uczestników festynu czekały też zajęcia z zumby, warsztaty robienia biżuterii czy malowanie twarzy. Członkowie Wspólnoty Jan Chrzciciel przedstawili też spektakl „Dzieci Króla”, a o oprawę muzyczną zadbał Teatr Tańca „Kwieciste „Gwiazdy”. Wydarzenie zwieńczył koncert zespołu „Tylko Jezus” ze Szkocji

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE