Reklama

Poruszenie w Internecie dla Szymona

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Poruszenie w Internecie dla Szymona - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kilkanaście dni temu opisywaliśmy historię kilkumiesięcznego Szymona cierpiącego na wrodzoną wadę serca. Chłopiec wymaga drogiego leczenia. Na szczęście z pomocą przychodzą internauci.

Czteromiesięczny Szymon to chłopiec z Łukowa cierpiący na HLHS – niedorozwój lewej komory serca i struktur lewej części serca – zastawek i aort. By móc przeżyć, malec jest kosztowna operacja, która odbyć się może jedynie w Niemczech. Koszt takiego przedsięwzięcia to ponad 30 tysięcy euro, których uzbieranie przekracza możliwości rodziny i najbliższych Szymona.

Na szczęście z pomocą przychodzą internauci. Na jednym z portali społecznościowych powstała specjalna grupa, na której można kupić produkty i usługi, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie chłopca. Jak to działa?

Mieszkańcy naszego miasta wystawiają na licytację różne przedmioty i oferują swoje usługi. Podawana jest też cena minimalna licytacji i czas jej zakończenia. Licytujący, którzy uzyskają najwyższą kwotę i tym samym kupią produkt lub usługę, muszą wysłać sprzedawcy potwierdzenie przekazania przelewu na rzecz potrzebującego Szymona. Wówczas następuje przekazanie wygranej. Przelewy dokonywane są na konto chłopca w crowdfundingowym serwisie SięPomaga.pl.

Do licytacji są m.in. kosmetyki i ubranka dziecięce, ale też sesja fotograficzna, czy kupony na usługi w firmie motoryzacyjnej bądź kurierskiej. Wylicytować też można voucher na reklamę w portalu Łuków24.pl – aukcja trwa do godziny 23:59 w środę 11 października.

Szczegóły w grupie na facebooku: https://www.facebook.com/groups/1866778346684718/
Licytacja reklamy w portalu Łuków24.pl: https://www.facebook.com/groups/1866778346684718/permalink/1867753993253820/

Zobacz też: Serduszko Szymona czeka na pomoc

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE