Reklama

Porozmawiajmy o kanalizacji

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Porozmawiajmy o kanalizacji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wójt gminy Łuków zaprasza mieszkańców kilku miejscowości na spotkania. Ich tematem będzie planowana kanalizacja.

Kilkanaście dni temu pisaliśmy o planach gminy Łuków. Zgodnie ze słowami wójta Mariusza Osiaka, w najbliższych latach gminę czeka budowa sieci kanalizacyjnej w 12 miejscowościach. Najpierw trzeba jednak opracować projekt budowlany.  

W związku z powyższym uprzejmie zapraszam mieszkańców wsi Ławki, Gręzówka, Wólka Świątkowa, Gołaszyn, Role, Krynka na spotkania informacyjne. Celem spotkania będzie przedstawienie wstępnego projektu przebiegu sieci kanalizacji sanitarnej oraz warunków przyłączenia do kanalizacji sanitarnej. Z uwagi na ważność omawianych spraw, bardzo proszę o przybycie na spotkanie wszystkich mieszkańców poszczególnych miejscowości – informuje wójt Mariusz Osiak.  

Spotkania rozpoczynają się już dziś. O godzinie 18.00 odbędzie się ono w świetlicy wiejskiej w Ławkach, a o 20.00 w świetlicy w Gręzówce. W piątek 28 kwietnia o godz. 18.00 spotkanie odbędzie się w świetlicy wiejskiej w Rolach, a o 20.00 w Gołaszynie. Z mieszkańcami Wólki Świątkowej władze gminy spotkają się 8 maja o godz. 18.00, a o 20.00 z mieszkańcami Krynki.  

O planach gminy związanych z siecią kanalizacyjną pisaliśmy tutaj

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE