Reklama

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Opublikowano: pon, 6 maj 2019 11:46
Autor: | Zdjęcie: Policja

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Komenda Powiatowa Policji w Łukowie zachęca do wzięcia udziału w kolejnej debacie społecznej na temat bezpieczeństwa. Tym razem wydarzenie adresowane jest dla mieszkańców gminy Łuków.

"Bezpieczeństwo na terenie gminy Łuków" to hasło przewodnie kolejnej debaty społecznej, jaką organizują łukowscy policjanci. Spotkanie mające na celu wsłuchanie się głos opinii publicznej i poprawę bezpieczeństwa na terenie gminy odbędzie się już w czwartek 9 maja o godz. 10 rano w Urzędzie Gminy przy ul. Świderskiej w Łukowie. W tym miejscu policjanci i przedstawiciele samorządu wysłuchają spostrzeżeń, uwag i sugestii mieszkańców naszego powiatu, dotyczących ich bezpieczeństwa.

- Celem przedsięwzięcia jest zdiagnozowanie kolejnych realnych oczekiwań społecznych wobec instytucji działających na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie naszego powiatu, ograniczenie zjawisk i zachowań, które budzą powszechny sprzeciw i poczucie zagrożenia, a przede wszystkim włączenie obywateli w wypracowanie rozwiązań mających na celu wzrost poczucia bezpieczeństwa lokalnej społeczności - informują o przebiegu debaty policjanci.

Wszyscy uczestnicy spotkania, oprócz możliwości ponownego poznania aplikacji „Moja Komenda” i „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”  będą mogli bezpośrednio przekazać policjantom i zaproszonym gościom swoje spostrzeżenia dotyczące ich bezpieczeństwa i problemów z jakimi borykają się każdego dnia.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE