Reklama

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na środę 21 listopada zaplanowano debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu. Spotkanie z udziałem policjantów i strażaków odbędzie się o godz. 14 w Starych Kobiałkach w gminie Stoczek Łukowski.

Komenda Powiatowa Policji w Łukowie kontynuuje cykl spotkań z mieszkańcami w ramach tzw. debat społecznych. Najbliższa okazja do porozmawiania o bezpieczeństwie połączona z możliwością przekazania swoich sugestii i spostrzeżeń, będzie miała miejsce już jutro, w środę 21 listopada w Starych Kobiałkach.

Miejscem spotkania będzie Gminna Biblioteka Publiczna. W tym miejscu policjanci, strażacy i przedstawiciele samorządu wysłuchają spostrzeżeń, uwag i sugestii mieszkańców naszego powiatu, dotyczących ich bezpieczeństwa.

- Na spotkaniu przedstawione będą dane dotyczące realizacji wniosków i spostrzeżeń uczestników debaty jaka odbyła się kilka miesięcy temu w Stoczku Łukowskim - informują policjanci.

- Celem przedsięwzięcia jest zdiagnozowanie kolejnych realnych oczekiwań społecznych wobec instytucji działających na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie naszego powiatu, ograniczenie zjawisk i zachowań, które budzą powszechny sprzeciw i poczucie zagrożenia, a przede wszystkim włączenie obywateli w wypracowanie rozwiązań mających na celu wzrost poczucia bezpieczeństwa lokalnej społeczności - dodają.

Wszyscy uczestnicy spotkania, oprócz możliwości ponownego poznania aplikacji „Moja Komenda” i „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”  będą mogli bezpośrednio przekazać policjantom i zaproszonym gościom swoje spostrzeżenia dotyczące ich bezpieczeństwa i problemów z jakimi borykają się każdego dnia.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE