Reklama

Poradnia doczeka się lepszych warunków

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Poradnia doczeka się lepszych warunków - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości O remoncie tzw. \'białego\' domku czy też przeniesieniu Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej mówi się od lat. W końcu przyszedł czas na działania.

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna znajduje się w budynku o wieloletniej historii. Choć przez m.in. skrzypiącą podłogę placówka ma swój klimat, budynek od lat aż prosi się o remont. Władze powiatu nie chcą jednak wydawać pieniędzy na modernizację starego budynku. Zapadła więc decyzja o przeniesieniu poradni do pomieszczeń opuszczonych przez I Liceum Ogólnokształcące w Łukowie. Piętro trzeba jednak wyremontować. Na stronie Starostwa Powiatowego pojawiło się ogłoszenie.  

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i adaptacja I piętra budynku oświatowego przy ul. Wyszyńskiego 41 w Łukowie na potrzeby Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. W ramach przebudowy i adaptacji I piętra budynku planuje się wprowadzenie nowego podziału pomieszczeń, zgodnie z obowiązującymi warunkami technicznymi i aktualnymi potrzebami użytkownika obiektu wraz z przystosowaniem budynku do korzystania przez osoby niepełnosprawne oraz dostosowaniem klatek schodowych (w obrębie I-piętra).  

Wyłoniony wykonawca będzie zobowiązany do wykonania prac rozbiórkowych, ułożenia nowych posadzek, wymiany stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie wentylacji mechanicznej w pomieszczeniach sanitarnych, tynkowania i malowania pomieszczeń.  

Oferty można składać do końca stycznia do godziny 11.00. Natomiast realizacja zamówienia powinna zakończyć się z końcem czerwca.    

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE