Reklama

Pomóżmy strażakom OSP Turze Rogi

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: OSP Turze Rogi

Pomóżmy strażakom OSP Turze Rogi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ochotnicza Straż Pożarna w Turzych Rogach zachęca do przekazywania 1 procenta podatku na szczytny cel. Strażacy zbierają pieniądze na kupno sprzętu ratowniczego.

- Nasza jednostka jest jedną z trzech OSP, które zapewniają bezpieczeństwo we wschodniej części gminy Łuków. Obszar ten obejmuje 15 miejscowości. Szczególnie jest to widoczne podczas większych zdarzeń - mówi Tomasz Turski z OSP w Turzych Rogach.

Strażacy, których jednostka mieści się stosunkowo blisko Łukowa, wspomagają niekiedy działania prowadzone przez Państwową Straż Pożarną. W zeszłym roku pozyskali nowe auto, ale ciągle zabiegają o dalszą modernizację posiadanego przez siebie sprzętu ratowniczego. Ten przydaje się zwłaszcza wtedy, gdy w tym samym czasie trzeba nieść pomoc w różnych częściach powiatu.

- Braki sprzętowe są widoczne w czasie występowania katastrof naturalnych. Z tego też względu zwracamy się z prośbą o nagłośnienie naszej inicjatywy, abyśmy mogli zgromadzić odpowiednie środki finansowe umożliwiające zakup niezbędnego sprzętu - dodaje Tomasz Turski z OSP.

Strażakom można pomóc przez odliczenie jednego procenta podatku na Organizację Pożytku Publicznego. By to uczynić, należy w dokumencie PIT wpisać numer KRS 0000 116 2121 i opatrzyć go informacją o celu szczegółowym: „Ochotnicza Straż Pożarna w Turzych Rogach, Turze Rogi 32a, 21-400 Łuków”. Chętni mogą też wpłacać darowizny na numer konta strażaków: 69 9204 0001 0020 7526 2000 0010.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE