Reklama

Polskie piosenki w wykonaniu przedszkolaków

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Miasto Łuków

Polskie piosenki w wykonaniu przedszkolaków - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Za nami VI Przedszkolny Przegląd Piosenki Polskiej zorganizowany przez Przedszkole Miejskie Nr 7 "Szczęśliwa Siódemka", w ramach obchodów 100-lecia odzyskania Niepodległości Polski. 16 maja maluchy z wszystkich publicznych placówek w mieście wystąpiły z patriotycznym repertuarem.

Do przeglądu zgłosiły się dzieci z wszystkich publicznych przedszkoli w Łukowie. Piosenkę „To nasza ojczyzna” wykonały przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 6, a reprezentanci Przedszkola Miejskiego nr 4 wykonały utwór „Gdzie są kwiaty z tamtych lat”. Maluchy z Przedszkola Integracyjnego nr 1 wystąpiły w piosence „Marsz Mokotowa”, a odziały przedszkolne Szkoły Podstawowej nr 5 pokazały utwór „Jestem Polakiem”.

„Biały krzyż” rozbrzmiał w wykonaniu dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3, a brzdące z Przedszkola Miejskiego nr 2 wystąpiły z utworem „Na nowej górze”. Przed publicznością wystąpili też gospodarze przeglądu - dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 7, które zaprezentowały „Historię Polski”. „Szczęśliwa Siódemka” wystawiła też inną reprezentacje, która wykonała piosenkę i przedstawienie „Niepodległość”.

Na zakończenie przeglądu wszystkie dzieci i opiekunowie otrzymali dyplomy i nagrody. Wręczali je burmistrz Dariusz Szustek i Skarbnik Miasta Barbara Leszczyńska.

Zdjęcia: Miasto Łuków

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE