Reklama

Policyjny miś w przedszkolu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Łukowie

Policyjny miś w przedszkolu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Miś w Łukowie zajmuje szczególne miejsce. Z jednej strony jest on elementem miejskiego herbu i historii, z drugiej doskonałą metodą na promocję. Pamiętali o tym policjanci, którzy włączyli się w obchody Światowego Dnia Misia.

Nietypową niespodziankę z okazji przypadającego 25 listopada Światowego Dnia Misia sprawili przedszkolakom policjanci z Łukowa. Do jednego z miejscowych przedszkoli w przeddzień święta zawitał Komisarz Miś. Policyjna maskotka oblegana była przez dzieci, które pragnęły zrobić pamiątkowe zdjęcie z oryginalnym gościem. Ogromny pluszak pokazał najmłodszym, że nie tylko potrafi uczyć dzieci, ale też umie się z nimi świetnie bawić. Skąd jednak wziął się pomysł, by policjanci przebierali się za maskotkę?

- Na co dzień komisarz Miś kształtuje wśród najmłodszych wizerunek policjanta, jako osoby przyjaznej dzieciom, otwartej na ich problemy oraz dbającej o ich bezpieczeństwo. Podczas spotkań z dziećmi uczy bezpiecznych zachowań, uczy jak uchronić się przed różnymi niebezpieczeństwami - tłumaczy rzecznik prasowy KPP w Łukowie asp. sztab. Marcin Józwik.

Wizyta komisarza Misia w przedszkolu była wspaniałą okazją do nauki oraz zabawy z najmłodszymi. Jak dodają policjanci, na twarzach milusińskich cały czas gościł uśmiech. Miś gościł w Niepublicznym Przedszkolu Artystycznym „Koala” w piątek 24 listopada.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE