Reklama

Policjant złapał kolegę po fachu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

Policjant złapał kolegę po fachu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości O tym, że prawo jest równe dla wszystkich przekonał się na początku czerwca policjant z Lubartowa, który zatrzymany został przez radiowóz łukowskiej Komendy. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Łukowska policja potwierdza zatrzymanie prawa jazdy funkcjonariuszowi Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie, który prowadził na terenie naszego powiatu tzw. działania operacyjne. Mężczyzna poruszał się nieoznakowanym radiowozem marki Fiat Bravo na terenie gmin Serokomla i Adamów i zatrzymany został przez naszych policjantów za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym.

Policjant jechał z prędkością 110 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h i nagrany został na policyjny wideorejestrator. Samochód - z racji charakteru pracy wykonywanego przez jego kierowcę - nie miał w tym czasie włączonych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, więc nie był pojazdem uprzywilejowanym tylko zwykłym uczestnikiem ruchu drogowego. W związku z popełnionym wykroczeniem oprócz zatrzymania prawa jazdy, funkcjonariusz został ukarany mandatem karnym. Prawo jazdy policjant z Lubartowa odzyska za trzy miesiące.

Do powyższego zatrzymania doszło 4 czerwca. Co ciekawe, w ciągu ostatnich 12 miesięcy na terenie powiatu dochodziło do innych zatrzymań policjantów, mających zbyt ciężką nogę za kierownicą. W styczniu w Starych Kobiałach prawo jazdy na trzy miesiące straciła będąca po służbie policjantka. W maju zeszłego roku dokument ten stracili w Dąbiu i Kieńkówce funkcjonariusze z Łukowa oraz Siedlec.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE