Reklama

Policjanci zapraszają na debatę

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Policjanci zapraszają na debatę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ!" to hasło przewodnie debaty społecznej, którą organizują policjanci ze Stoczka Łukowskiego. Spotkanie zaplanowano na 25 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury.

Debaty społeczne poświęcone rozmowom o stanie bezpieczeństwa organizowane są przez policję już od kilku lat. Tym razem spotkanie adresowane dla mieszkańców Stoczka Łukowskiego i okolic odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w środę 25 kwietnia o godz. 13.00. Debata ma na celu zdiagnozowanie problemów i oczekiwań mieszkańców oraz wypracowania wniosków, co w konsekwencji wpłynąć ma na poprawę bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

- Na debacie policjanci, strażacy i przedstawiciele samorządu będą między innymi oczekiwali na spostrzeżenia, uwagi i sugestie mieszkańców naszego powiatu, dotyczące ich bezpieczeństwa - zachęcają do przyjścia i podzielenia się swoimi uwagami policjanci.

Na debacie każdy będzie mógł powiedzieć o zjawiskach i zachowaniach, które powodować mogą poczucie zagrożenia. Wszyscy uczestnicy spotkania, oprócz możliwości poznania aplikacji „Moja Komenda” i „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” będą mogli bezpośrednio przekazać policjantom i zaproszonym gościom swoje spostrzeżenia dotyczące ich bezpieczeństwa i problemów z jakimi borykają się każdego dnia.

Debata społeczna, MOK w Stoczku Łukowskim, środa 25 kwietnia, godz. 13.00.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE