Reklama

Policjanci zapraszają do debaty

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Dom Kultury Pomnik Czynu Bojowego Kleeberczyków

Policjanci zapraszają do debaty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przed nami kolejna debata społeczna organizowana przez Komendę Powiatową Policji w Łukowie. Tym razem na temat bezpieczeństwa będą rozmawiać już 7 grudnia mieszkańcy gminy Adamów.

„Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ!” To hasło przewodnie kolejnej już debaty społecznej jaką zorganizują policjanci z Adamowa. Zaplanowane na 7 grudnia o godz. 11.00 w Woli Gułowskiej spotkanie ma na celu zdiagnozowanie problemów i oczekiwań mieszkańców oraz wypracowania wniosków, których realizacja wpłynie na poprawę bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

- Realizując jedno z priorytetowych zadań naszej formacji, jakim jest zacieśnianie współpracy ze społecznością lokalną, chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w kolejnym spotkaniu w ramach cyklu debat społecznych – informuje asp. sztab. Marcin Józwik z łukowskiej policji. - Już 7 grudnia o godzinie 11.00 w Domu Kultury w Woli Gułowskiej, policjanci, strażacy i przedstawiciele samorządu będą oczekiwali na spostrzeżenia, uwagi i sugestie mieszkańców naszego powiatu, dotyczące ich bezpieczeństwa – dodaje.

Celem odbywających się od kilku lat na terenie powiatu łukowskiego debat społecznych, jest chęć nieustannego poznawania opinii mieszkańców na temat ich bezpieczeństwa. Uczestnicy tych spotkań zastanawiają się, jak ograniczać zjawiska i zachowania o charakterze kryminalnym. Debatują, jak włączyć obywateli w proces wzmacniania wspólnego bezpieczeństwa. Policjanci na spotkaniach prezentują aplikacje „Moja Komenda” i „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”. Proszą też o dzielenie się spostrzeżeniami mieszkańców dotyczących ich bezpieczeństwa i problemów z jakimi borykają się każdego dnia.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE