Reklama

Policjanci poszukują właścicieli skradzionych rowerów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Łukowie

Policjanci poszukują właścicieli skradzionych rowerów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwóch złodziei rowerów wpadło w ręce policji wczoraj niedaleko stacji kolejowej. Mężczyźni wkrótce usłyszą zarzuty, zaś jednoślady czekają na swoich właścicieli. Czy rowery należą do kogoś z Was?

Dzisiejszej nocy łukowscy policjanci zostali powiadomieni o dwóch dziwnie zachowujących się młodych mężczyznach w rejonie stacji kolejowej, którzy mieli ze sobą dwa rowery. Zatrzymanymi okazali się 20 i 23-latek z Siedlec, którzy nie potrafili logicznie wytłumaczyć  faktu posiadania przez nich rowerów typu damka. Policjanci ustalili, że mogły one pochodzić z kradzieży, ponieważ w ostatnich dniach w Łukowie doszło do innych tego typu przestępstw.

Funkcjonariusze ustalili ponadto, że jeden z młodzieńców „wstawił” do lombardu inny rower, pochodzący z kradzieży 4 kwietnia w Łukowie. Jednoślad został już odzyskany i wkrótce zostanie przekazany właścicielowi. W przypadku wczorajszego zatrzymania, mundurowi ustalają natomiast, czy 20 i 23-latek nie kradli również kolejnych rowerów na terenie naszego powiatu. Rowery zatrzymane i zabezpieczone przez policjantów to biała damka marki MADIE EXPERT oraz damka koloru niebieskiego marki MEXLLER VILLAGE.

Osoby, które utraciły powyższe jednoślady i są w stanie potwierdzić prawo własności, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny (25 797 62 10) z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Łukowie przy ul. Międzyrzeckiej 9. Właściciele rowerów, którzy zechcą odzyskać jednoślady powinni też zabrać ze sobą dokument potwierdzający ich zakup oraz swój dokument tożsamości.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE