Reklama

Pół wieku Przedszkola Miejskiego nr 2 [WIDEO]

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Pół wieku Przedszkola Miejskiego nr 2 [WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Taniec, podziękowania, stare zdjęcia, na których można było się odnaleźć, urodzinowy tort i wspólna zabawa to tylko niektóre z atrakcji, które czekały na gości przybyłych na 50-te urodziny Przedszkola Miejskiego nr 2 w Łukowie.

Historia Przedszkola Miejskiego nr 2 w Łukowie sięga 1963 roku. Wówczas zatwierdzono projekt budowy, która zakończyła się w 1967 roku. Od 1 września dzieci rozpoczęły w nim swoją przygodę z edukacją. W pięciu oddziałach przebywało 190 dzieci. Osobą, która podjęła się kierowania placówką była Janina Mrozowska.  

Dziś przedszkolem kieruje Jolanta Sosnowska, a do sześciu oddziałów uczęszcza 150 dzieci. Podczas wczorajszych uroczystości Misie, Krasnale, Muchomorki, Rybki i Słoneczka zaprezentowały swoje umiejętności. Był więc taniec kwiatów czy taniec piratów. Nie zabrakło wierszyków, życzeń i podziękowań.  

Wzruszającym momentem były także podziękowania dla emerytowanych pracowników przedszkola oraz tych absolwentów, którzy dziś są dorosłymi mieszkańcami naszego miasta. Obecni pracownicy placówki wręczyli swoim poprzednikom kwiaty, a absolwentom lizaki.  

Jubileusz był także okazją do rozstrzygnięcia konkursu plastycznego „Za co kocham przedszkole” czy wspólnej zabawy z animatorem. Na koniec oficjalnej części uroczystości w niebo pofrunęły balony, a na wszystkich czekał urodzinowy tort.  

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z tego wydarzenia oraz galerii zdjęć. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE