Reklama

Pokaż się na Targach Pracy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

Pokaż się na Targach Pracy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przed nami VII edycja Targów Pracy i Edukacji, które odbędą się 16 marca. Na ponad miesiąc przed finałem wydarzenia, jego organizatorzy zapraszają pracodawców do pokazania się i przedstawienia oferty pracownikom.

Targi Pracy i Edukacji to odbywające się od kilu lat wydarzenie, na którym przedsiębiorcy z regionu oraz placówki oświatowe, mogą zaprezentować swoją ofertę dla osób planujących rozpoczęcie nauki bądź podjęcie zatrudnienia. Targi tradycyjnie odbywają się w Zespole Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie, przy Al. T. Kościuszki 10.

Podmioty zainteresowane wystawieniem swoich stanowisk na tegorocznych Targach, powinny złożyć stosowną deklarację w Urzędzie Pracy w Łukowie za pośrednictwem faksu (nr 25 798 44 77, wew. 210), poczty elektronicznej (e-mail: [email protected]) lub osobiście w stanowisku nr 1 PUP. Można też przynieść deklarację osobiście. Termin zgłoszeń upływa 2 marca 2018 r. Deklaracja dostępna jest na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Łukowie  www.lukow.praca.gov.pl.

Organizatorzy mają nadzieję, że oferta spotka się z dużym zainteresowaniem pracodawców oferujących wolne miejsca pracy lub planujących zwiększenie zatrudnienia w najbliższym czasie. Udział w Targach umożliwi pozyskanie do pracy aktywnych osób bezrobotnych lub planujących zmienić miejsce pracy. Wystawcom zapewnione zostaną stoiska wystawiennicze, dobra organizacja i promocja imprezy w lokalnych mediach, Internecie, szkołach oraz instytucjach publicznych. Udział w targach, zarówno dla wystawców jak i odwiedzających będzie całkowicie bezpłatny.

Więcej informacji o organizacji Targów udziela Łukasz Wysokiński pod numerem telefonu 533 216 441, 25 798 50 37 wew. 101.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE