Reklama

Pogrzeb Lecha Dębczaka

Opublikowano:
Autor:

Pogrzeb Lecha Dębczaka  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Msza św. rozpocznie się w czwartek 20 lutego o godz. 12.00 w Kościele Przemienienia Pańskiego w Łukowie. Pól godziny wcześniej rozpocznie się różaniec.

Lech Dębczak, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łukowie zmarł w wieku 69 lat. W ubiegłym tygodniu, 6 lutego, na pasach dla pieszych na ul. Wojska Polskiego został potrącony przez samochód. Zmarł w szpitalu w Warszawie  w czwartek, 13 lutego, na skutek odniesionych obrażeń.

Człowiek  o wielkim sercu

Lech Dębczak urodził się 18 października 1951 r. w Łukowie. Był pedagogiem, specjalistą resocjalizacji i spraw społecznych. Od momentu powstania obecnych powiatów w 1999 roku powierzono mu  utworzenie i prowadzenie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łukowie. Od tego czasu pełnił funkcję dyrektora tej jednostki. Był także Przewodniczącym Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Łukowie.

- Był serdecznym, wyrozumiałym i życzliwym przełożonym, otwartym na potrzeby innych ludzi – napisali w kondolencjach pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łukowie.

- Straciliśmy wspaniałego i serdecznego Kolegę, człowieka o wielkim sercu. Jego życzliwość wobec innych oraz wysoka kultura osobista czyniły z niego osobę powszechnie lubianą i szanowaną – czytamy w kondolencjach od  Rady Powiatu, Zarząd Powiatu Łukowskiego oraz pracowników Starostwa Powiatowego w Łukowie.

Dziennikarze Wspólnoty wiele razy współpracowali z dyrektorem Dębczakiem, pisząc m.in. o tematach rodzin zastępczych czy interwencjach czytelników. Zawsze miał dla nas czas, wyjaśniał, starał się znaleźć rozwiązanie problemu.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE