Reklama

Podziękowania dla wolontariusza

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Podziękowania dla wolontariusza - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gdy pod koniec czerwca doszło do wypadku cysterny na ul. Radzyńskiej, on do godziny 2 w nocy pomagał kierowcom objechać miejsce zdarzenia. Teraz otrzymał podziękowania od policjantów za swoją pracę.

Piotr Wróbel to znana osoba w Łukowie oraz okolicach. Wolontariusz jest obecny podczas przeprowadzania różnego rodzaju akcji charytatywnych. Kwestuje m.in. na rzecz ratowania zabytkowych nagrobków na cmentarzu parafialnym, wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

29 czerwca, gdy na ul. Radzyńskiej w Łukowie doszło do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem cysterny przewożącej paszę, Piotr Wróbel bez żadnego przymusu, przez kilkanaście godzin (od godz. 11 do 2 w nocy) instruował kierujących pojazdami, jak ominąć zablokowany odcinek drogi krajowej. Teraz za swoją pomoc otrzymał okolicznościowe podziękowania od Komendanta Powiatowego Policji w Łukowie, nadkom. Leszka Misiaka.

- Pana postawa winna być przykładem i wskazówką dla innych osób, a szczególnie świadków zdarzeń drogowych. Pokazał Pan, że osoby postronne mogą przyczynić się do zapewnienia bezpieczeństwa zarówno kierującym pojazdami jak i pieszym - czytamy w liście gratulacyjnym adresowanym dla wolontariusza.

Piotr Wróbel odebrał list w piątek 14 września. Wolontariusz oprócz pisma od policjantów, otrzymał też pamiątkowego misia.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE