Reklama

Podejrzana o zabójstwo noworodka na wolności

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP Radzyń Podlaski

Podejrzana o zabójstwo noworodka na wolności - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj informowaliśmy o zatrzymaniu przez policję 31-letniej mieszkanki Łukowa, która jest podejrzana o zabójstwo noworodka, znalezionego później na terenie sortowni odpadów niedaleko Radzynia Podlaskiego. Kobieta wczoraj została doprowadzona do Sądu Rejonowego w Radzyniu Podlaskim z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci aresztu tymczasowego. Sąd jednak wniosek prokuratury odrzucił.

Jak informuje rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Lublinie, Agnieszka Kępka: w dniu wczorajszym o godz. 12.00 faktycznie odbyło się posiedzenie Sądu Rejonowego w Radzyniu Podlaskim dotyczące 31-letniej łukowianki. Prokurator rejonowy wystąpił z wnioskiem o zastosowanie wobec niej środka zapobiegawczego w postaci aresztu, jednak sąd wydał decyzję odmowną.

Kobieta podejrzana o dokonanie zabójstwa jest więc na wolności. Na chwilę obecną nieznane są również inne ewentualne środki zapobiegawcze zastosowane wobec podejrzanej. Prokuratura Okręgowa potwierdza jedynie, że nie zmienia się akt oskarżenia wobec łukowianki i że nadal będzie ona odpowiadała za zabójstwo.

Rzecznik Agnieszka Kępka informuje też, że lubelska prokuratura rozważa odwołanie od decyzji sądu w Radzyniu Podlaskim.

Zobacz też: Łukowianka odpowie za zabójstwo noworodka!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE