Reklama

Pobili za szalik kibica

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Policja

Pobili za szalik kibica - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę w Adamowie doszło do rozboju. Trzej pseudokibice już usłyszeli zarzuty i trafili do aresztu po tym jak pobili 25-latka i ukradli mu szalik kibica.

W sobotę po południu w Adamowie doszło do pobicia 25-letniego kibica adamowskiego klubu sportowego. Młody mężczyzna wracał z meczu piłkarskiego miejscowej drużyny. Wtedy został pobity przez kilka osób. Napastnicy ukradli mu szalik kibica. Sprawa została zgłoszona na policję, a jej wyjaśnianiem zajęli się funkcjonariusze z Adamowa i Łukowa.

W wyniku prowadzonych czynności zmierzających do ustalenia zaangażowanych w zdarzenie osób, w Siedlcach zatrzymanych zostało pięciu młodych mężczyzn związanych ze środowiskiem pseudokibiców.

Kilku z nich, przejeżdżając samochodem przez Adamów, zauważyło idącego chodnikiem młodego mężczyznę, który miał ze sobą szalik klubu sportowego miejscowej drużyny piłkarskiej. Mężczyźni, wykorzystując swoją przewagę, pobili 25-latka, ukradli mu szalik i odjechali – informuje rzecznik łukowskiej komendy Marcin Józwik.

Przy jednym z zatrzymanych, 20-latku z Puław, mundurowi znaleźli ukryty w odzieży woreczek z marihuaną. W jego domu znajdowały się kolejne porcje marihuany, amfetamina i kilkadziesiąt tabletek ekstazy. Na poczet grożącej mu kary policjanci zabezpieczyli od młodego mężczyzny blisko 13 tys. zł.

W Puławach zatrzymany został kolejny 20-latek mający związek ze zdarzeniem. Prowadzący postępowanie przesłuchali wszystkich zatrzymanych. Trzem 20-latkom z Puław przedstawiono zarzuty. Wczoraj Sąd Rejonowy w Łukowie przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury o zastosowanie wobec dwóch z nich środka zapobiegawczego w postaci aresztu tymczasowego.  

Puławianie najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Za rozbój grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo jeden z nich będzie odpowiadał za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE