Reklama

Pobiegli dla dzieci po raz czwarty

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Pobiegli dla dzieci po raz czwarty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W śnieżnej aurze, z sercami przepełnionymi radością, którą widać było na twarzach - pobiegli dla Dominiki i Kuby. Fundacja Cegiełkowo po raz kolejny zaprosiła na Charytatywny Bieg Mikołajkowy.

Wczoraj łukowski park wypełnił się Mikołajami. Biegły dzieci, młodzież i dorośli. Wszyscy w mikołajowych czapkach. Byli też tacy, którzy na IV Charytatywny Bieg Mikołajkowy przybyli w przebraniu. Nie zabrakło więc Śnieżynek i Mikołajów z brodami, którzy wzięli udział w przygotowanych  konkursach. Dzieci wybrały tych najfajniejszych.  

Głównym celem spotkania był wspólny bieg dla podopiecznych Fundacji Cegiełkowo Pasja i Pomoc - Dominiki i Kuby. Była więc nieodzowna „kiełbaska co łaska”, koszulki Biegaczy Pomagaczy oraz datki do puszek. Już dziś wiemy, że dzięki zorganizowanej akcji udało się zebrać 1661, 30 zł

Tego dnia każdy był wygrany. Po biegu Krasnali, w którym wystartowali najmłodsi uczestnicy, przyszedł czas na bieg Elfów. Organizatorzy nie zapomnieli także o dorosłych. By jednak bieg był przyjemnością i nie przyniósł kontuzji, każdy z biegaczy porządnie się rozgrzał. Dzieci i dorośli najpierw zatańczyli w rytmach latino z Jankiem Jaroszyńskim, a później rozciągnęli się z Jackiem Ptaszyńskim z Cross Łuków.  

Uśmiechów nie brakowało. W wydarzenie włączyli się: łukowscy maratończycy, Łuków Biega, V-Max Adamów, Biegacze Pomagacze, Stowarzyszenie Bears Riders a także członkowie łukowskiego klubu nordic walking. Organizatorom pomagali: Towarzystwo Fruwającej Muchy, Cross Łuków, Rowerowy Łuków oraz sponsorzy.  

Za rok też tu będziemy, dołączcie do nas i Wy – powiedział przedstawiciel Biegaczy Pomagaczy Kacper Sacharczuk. 

Patronem medialnym wydarzenia był portal Lukow24.pl. Zapraszamy Państwa do oglądania zdjęć oraz relacji video autorstwa Mateusza Ptaszyńskiego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE