Reklama

Pływaj z Delfinkiem – nowy program w gminie Łuków

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Pływaj z Delfinkiem – nowy program w gminie Łuków - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od listopada mieszkańcy gminy Łuków, którzy nie ukończyli 16 lat mogą pływać z Delfinkiem za darmo. Każdemu dziecku, w ramach programu, przysługują cztery darmowe wejściówki.

„Pływaj z Delfinkiem” to program adresowany do wszystkich dzieci do 16. roku życia, zamieszkałych na terenie gminy Łuków. Każdemu dziecku przysługują cztery darmowe wejściówki w miesiącu, co nie oznacza, że muszą być wykorzystywane raz w tygodniu. Dodatkowo, opiekun otrzymuje jeden darmowy bilet na miesiąc. By je otrzymać, wystarczy przyjść do Gminnego Zespołu Oświatowego.  

Do tej pory gmina kupowała karnety, za które płaciliśmy z góry, nie wiedząc czy są wykorzystywane. Teraz, zgodnie z zawartą umową, zapłacimy tylko na faktycznie wykorzystane bilety. Te, które nie zostaną wykorzystane w danym miesiącu, mogą być użyte w kolejnym – powiedział zastępca wójta i jednocześnie pomysłodawca projektu Wojciech Szczygieł.  

Darmowe bilety będą wydawane w formie opasek, z których fragment zostanie oderwany przez pracownika pływalni krytej w Łukowie. Te odcinki, wraz z fakturą, trafią do Urzędu Gminy Łuków. Miłośnicy pływania mogą się zgłaszać do urzędu po bilety.   

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE