Reklama

Pływacki maraton już za dwa miesiące

Opublikowano:
Autor:

Pływacki maraton już za dwa miesiące - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na noc z 16 na 17 marca wyznaczono termin VI Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego "Otyliada". Zapisy na to wydarzenie Ośrodek Sportu i Rekreacji prowadzi do 20 lutego.

W połowie marca w całym kraju odbędzie się „Otyliada”, czyli rozgrywany nocą maraton pływacki. Do inicjatywy przyłącza się Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie, który w marcową noc „odda” do dyspozycji pływaków basen „Delfinek” przy ulicy Siedleckiej. Nasze miasto po raz kolejny będzie jedynym w województwie lubelskim, w którym zaplanowano nocne pływanie.

By wystartować w maratonie, należy wcześniej zarejestrować się u organizatora: OSiR w Łukowie. Zapisy przyjmowane są do 20 lutego w siedzibie ośrodka przy ul. Browarnej 63. Ilość miejsc jest ograniczona.

W 2018 roku w Łukowie podczas nocnej „Otyliady” 57. pływaków pływało przez łącznie 10 godzin, pokonując dystans 374 kilometrów. Najlepszym okazał się wówczas Krzysztof Niemiałtowski, który przepłynął 27 000 metrów. Drugie miejsce zajął Kamil Walczak z dystansem 23800 m, a trzeci stopień podium uzyskał Patryk Walczak z 20 przepłyniętymi kilometrami.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE