Reklama

Plakaty od wszechpolaków

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Plakaty od wszechpolaków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Członkowie łukowskiej Młodzieży Wszechpolskiej zachęcają do świętowania walentynek, ale w nietypowy sposób. 14 lutego chcąc zamanifestować swoją miłość do Polski, będą rozdawać plakaty z kalendarzem w ramach akcji "Kocham Polskę".

Wydarzenie organizowane przez Młodzież Wszechpolską od kilku lat odbywa się w wielu miastach Polski. 14 lutego, czyli w dzień powstania Armii Krajowej, wszechpolacy rozdają plakaty z kalendarzami i zachęcają do manifestowania swojej miłości do ojczyzny. W 2017 roku chętni mogli pozyskać plakat przypominający o powstaniu AK i NSZ, w ubiegłym roku na grafikach widniały już wizerunki Romana Dmowskiego, Jana Ignacego Paderewskiego i Józefa Piłsudskiego. Tym razem Młodzież Wszechpolska chce mówić o rodzinie jako podstawowej komórce społecznej.

- Żyjemy w czasach głębokiego kryzysu rodziny. Jesteśmy świadkami propagowania idei antyrodzinnych, gdzie promuje się związki homoseksualne, aborcję, eutanazję, stara się zrównać „wolne związki” z małżeństwem. Obecnie średnio co drugie małżeństwo rozpada się, a współczynnik dzietności jest skrajnie niski, co w przyszłości może mieć katastrofalne skutki - piszą na facebooku wszechpolacy.

Zobacz też: Wydarzenie na Facebooku

- Mainstreamowe media odmieniają przez wszystkie przypadki „prawa kobiet”, „prawa zwierząt”, „tolerancję”, jednocześnie stawiają tradycyjną rodzinę w roli archaizmu, który jest sprzeczny ze współczesnym hedonistycznym postrzeganiem świata. Rodzina jest największą siłą narodu, gwarantem jej przetrwania. To rodzina jako naturalna, podstawowa komórka społeczna kształtuje najmłodszych członków naszego narodu, którzy w przyszłości będą decydować o Polsce. Dziecko wychowane w zdrowej rodzinie potrafi nawiązać dobre relacje społeczne, ma poczucie obowiązku, a w tym również obowiązku wobec własnego narodu - dodają na stronie wydarzenia, które odbędzie się też w Łukowie.

Plakaty w Łukowie rozdawane będą w godzinach 12-14 na Placu Solidarności i Wolności. Ilość sztuk ograniczona.  
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE