Reklama

Plaga kradzieży w powiecie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Plaga kradzieży w powiecie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Złodzieje nie próżnują. W ciągu ostatniego tygodnia sprawcy kradzieży przywłaszczyli sobie przedmioty o wartości co najmniej 5,5 tys. złotych. Poszczególne sprawy badają policjanci.

Pięć kradzieży zanotowali w ciągu ostatniego tygodnia łukowscy policjanci. Łupem złodziei padały portfele, artykuły spożywcze, telefon oraz rower.

Pierwsza kradzież miała miejsce w poniedziałek 11 czerwca w Gołaszynie, gdzie nieznany sprawca przywłaszczył sobie odzież roboczą w kieszeni której schowany był smartfon marki Samsung o wartości 500 zł.

Dwa dni później w Liskierzu złodziej włamał się do sklepu, skąd skradł artykuły spożywcze, papierosy, alkohol oraz pieniądze. Wartość strat oszacowano na kwotę 3800 zł. Tego samego dnia łupem złodzieja padł też damski portfel z zawartością. Kradzież miała miejsce na ul. Międzyrzeckiej w Łukowie.

Do identycznej kradzieży doszło też w czwartek 14 czerwca na ul. Prusa w Łukowie. Tu również łupem złodzieja padł portfel, dokumenty i pieniądze w wysokości 170 zł.

Jeden ze złodziei przywłaszczył sobie też rower. Kradzież - niestety niezabezpieczonego - jednośladu miała miejsce na ul. Browarnej w Łukowie w sobotę 16 czerwca. Mężczyzna, którego nagrała kamera monitoringu skradł rower o wartości 1200 złotych.

W ciągu ostatniego tygodnia policjanci odnotowali też jedną narkotykową wpadkę. Z haszyszem na ul. Łapiguz wpadł 30-letni mieszkaniec miasta. Ponadto między 11 a 17 czerwca mundurowi zatrzymali 9 nietrzeźwych kierujących pojazdami.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE