Reklama

PKS w Łukowie wzbogacił się o nowy autokar

Opublikowano: pt, 30 gru 2016 19:00
Autor: | Zdjęcie: PKS w Łukowie

PKS w Łukowie wzbogacił się o nowy autokar - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości PKS w Łukowie wzbogacił się w nowy pojazd. Jest to autokar VDL Futura, oznaczony tym razem motywem powieści \"Krzyżacy\".

Nowoczesny autokar VDL Futura jest kolejnym elementem tzw. floty Henryka Sienkiewicza. PKS posiada już inne pojazdy, okraszone rysunkami z największych dzieł noblisty. Teraz do ich kanonu dołączy autokar z motywem powieści \"Krzyżacy\" i wzbogaci ofertę łukowskiego przewoźnika.

Pojazd wyposażony jest w pełen pakiet bezpieczeństwa oraz udogodnienia typu Wi-Fi, barek, ergonomiczne fotele. Podróżować może nim maksymalnie 55 podróżnych oraz pilot. Ponadto jak informuje strona internetowa producenta, autokar ten posiada ponad 10-cio litrowy silnik i ma ponad 300 koni mechanicznych mocy.

Jak informuje w komunikacie łukowski PKS, data zakupu nowego autokaru nie jest przypadkowa. Wpisuje się bowiem ona w kończący się Rok Henryka Sieniewicza, który był szczególny również dla lokalnego przewoźnika. PKS w Łukowie początek obchodów roku noblisty rozpoczął zakupem autokaru \"Quo vadis\", zaś jego zwieńczenie utożsamiane będzie z pojawieniem się autokaru „Krzyżacy”.

Nowy pojazd będzie służył celom turystycznym i jeszcze bardziej wzbogaci ofertę PKS-u.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE