Reklama

Reklama

PKP zmienia rozkład jazdy

Opublikowano:
Autor:

PKP zmienia rozkład jazdy  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowy plan od 8 listopada.

Reklama

Komunikat POLREGIO:

 

Lubelski Zakład w Lublinie informuje, że od 8 listopada wchodzi w życie zarządzona przez Zarządcę Infrastruktury Kolejowej PKP Polskie Linie Kolejowe zmiana rozkładu jazdy wprowadzająca korektę w kursowaniu pociągów POLREGIO.

 

Dostosowanie rozkładu jazdy pociągów do wykonywanych prac powoduje zmiany, na terenie całego województwa.

Rozkład jazdy pociągów ulega drobnym korektom, w dalszym ciągu w związku z pracami remontowo-modernizacyjnymi prowadzonymi przez Zarządcę PKP PLK S.A. i zamknięciem linii kolejowej nr 30 na odcinku Lublin Płn. - Parczew za pociągi kursujące w relacjach Lublin Główny – Lubartów Słowackiego – Parczew Kolejowa uruchomiona jest zastępcza komunikacja autobusowa. 

Autobusy zastępczej komunikacji kursują z pominięciem przystanków: Lublin Ponikwoda, Lublin Zadębie i Rudnik, zatrzymywać się będą na przystankach zgodnie z załączonym rozkładem jazdy.


Jednocześnie informujemy, że w związku z częstymi  zmiany rozkładu jazdy pociągów wynikającymi z prac remontowych i modernizacyjnych wykonywanych przez Zarządcę PKP PLK S.A. należy każdorazowo przed wyjazdem sprawdzić rozkład jazdy dostępny na stronie internetowej rozklad-pkp.pl

 

Liniowy rozkład jazdy pociągów POLREGIO ważny od 8 listopada 2020 r. znajduje się  w aktualnościach na stronie polregio.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE