Reklama

PIT-y 2017: Naczelnik informuje

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

PIT-y 2017: Naczelnik informuje - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Czekasz na zwrot podatku? Musisz zapłacić należność fiskusowi? Ta informacja jest dla Ciebie. Naczelnik Urzędu Skarbowego w Łukowie przypomina o zasadach rozliczania się z urzędem.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Łukowie informuje, że obsługę kasową urzędu do lutego 2019 r. prowadzi Bank Spółdzielczy w Trzebieszowie. Wyjaśnia przy tym, gdzie podatnicy mogą otrzymać zwrot podatku, bądź gdzie powinni uiścić należność fiskusowi.

- Gotówkowe wpłaty podatku dokonywane są bezpłatnie w każdym punkcie placówki. Natomiast gotówkowe zwroty nadpłat podatku dokonywane są tylko w oddziale banku znajdującym się w Łukowie przy ul. Międzyrzeckiej 62 - informuje Marek Szczerba, Naczelnik US w Łukowie.

Powyższe zasady dotyczą jedynie gotówkowego rozliczania się z fiskusem. Urząd przypomina bowiem, że podatek można opłacić także przez za pośrednictwem bankowości internetowej. Podobnie sprawa wygląda ze zwrotami ze skarbówki.

Mieszkańcy powiatu łukowskiego, którzy z różnych przyczyn nie mogą dokonać przelewu online, bądź nie mogą wpłacić pieniędzy w siedzibie banku w Łukowie, mogą uczynić to w kilku oddziałach Banku Spółdzielczego na terenie powiatu, w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. Poniżej opublikowano wykaz placówek Banku Spółdzielczego w Trzebieszowie i godziny otwarcia kas dla klientów:

  • BS Trzebieszów Centrala Trzebieszów 33, kasa w godz. 8.00 - 15.40,
  • Oddział Łuków ul. Międzyrzecka 62, kasa czynna w godz. 8.00 - 18.00,
  • Filia Łuków ul. Piłsudzkiego 17, kasa czynna w godz. 7.30 – 15.10,
  • Oddział Stoczek Łukowski ul. Wojska Polskiego 7, kasa czynna w godz. 8.00 - 15.40; we wtorki w godz. 7.30 - 15.10,
  • Oddział Wojcieszków, kasa czynna w godz. 7.30 - 15.10,
  • Oddział Kąkolewnica, kasa czynna w godz. 8.00 – 15.40.
Warto przypomnieć że na rozliczenie się z Urzędem Skarbowym za 2017 pozostało jeszcze dwa tygodnie.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE