Reklama

Pisanki, palmy, koszyczki – gminne konkursy ogłoszone

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska (archiwum)

Pisanki, palmy, koszyczki – gminne konkursy ogłoszone - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na palmy czeka Dom Kultury w Woli Gułowskiej, natomiast Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie zaprasza do nadsyłania pisanek, koszyczków czy też stroików.

Święta Wielkanocne coraz bliżej. Gminne instytucje zapraszają swoich mieszkańców do wzięcia udziału w konkursach. Jednym z nich jest konkurs ogłoszony przez Dom Kultury w Woli Gułowskiej. Tu przed uczestnikami rywalizacji trudne zadanie – wykonanie najpiękniejszej palmy. Dom Kultury czeka na palmy szkolne i palmy rodzinne i właśnie w takich kategoriach będą oceniane nadesłane prace. Przedszkolaki, które chcą przygotować palmę wielkanocną, mogą to uczynić. Swoje prace muszą dostarczyć do Przedszkola w Adamowie do 5 kwietnia. Pozostali uczestnicy mają czas do 6 kwietnia. Więcej informacji na temat konkursu na stronie Domu Kultury w Woli Gułowskiej.  

Na pisanki, kraszanki, stroiki i koszyczki czeka także Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie. Placówka ogłosiła konkurs pisanki i symboli wielkanocnych, i skierowała go do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Każdy uczestnik może przygotować tylko jedną pracę, na którą organizatorzy czekają do 3 kwietnia. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE