Reklama

PiS-bus w Łukowie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

PiS-bus w Łukowie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek 11 kwietnia w Łukowie stacjonować będzie bus promujący nowe założenia programowe Rządu RP. Tzw. "Piątka Kaczyńskiego" promowana będzie na placu targowym podczas odbywającego się co tydzień tzw. "rynku".

Hasła Zjednoczonej Prawicy będą głosić wicewojewoda Robert Gmitruczuk, zastępca dyrektora Biura Organizacji Kadr i Budżetu Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego Małgorzata Bogusz oraz radny wojewódzki i doradca Wojewody Lubelskiego Ryszard Szczygieł.

Bus ma stacjonować przy ul. Prusa w Łukowie od godz. 10 do 12. Natomiast o godz. 14 pojawić ma się w Trzebieszowie, a o 16 w Wojcieszkowie.

Hasła, które będą głosić politycy partii rządzącej to rozszerzenie programu 500+ na pierwsze dziecko, wypłata 13 emerytury dla emerytów, brak podatku PIT dla pracowników do 26. roku życia, zwiększenie kwoty wolnej od podatku i przywrócenie lokalnych połączeń autobusowych.

Bus reprezenujący hasła tzw. "Piątki Kaczyńskiego" pojawi się też w poniedziałek 15 kwietnia w pozostałych miejscowościach powiatu łukowskiego. O godz. 9. stacjonował będzie w Stoczku Łukowskim, o a godz. 10:30 w Woli Mysłowskiej. „Nowa Piątka PiS” prezentowana będzie też tego dnia o godzinie 11:30 w Staninie, o godz. 12. w Krzywdzie, o godz. 13, w Adamowie, a o godz. 14 w Serokomli.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE