Reklama

Piotr Płudowski dostał nominację do #hot16Challenge2

Opublikowano:
Autor:

Piotr Płudowski dostał nominację do #hot16Challenge2 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Burmistrz zdradził do czego nawiąże między rymami.

Wczoraj po południu włodarz Łukowa otrzymał nominację do #hot16Challenge2 od Dawida Tubelewicza.
Wyzwanie polega na nagraniu 16 wersów pod dowolny beat i nominowaniu do akcji kolejnych osób, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. 


Burmistrz już pracuje nad rymami. Zdradził, że nawiąże oczywiście do ostrego cienia mgły. - Nie sposób o tym nie mówić, to tak ciekawe zjawisko przyrodnicze. Robiłem specjalizację z meteorologii i klimatologii i spróbuję ustalić takie zjawisko. Co prawda specjalizowałem się w opadach ale mgła to element chmury a od chmury do opadów blisko - mówi Płudowski. Najwcześniej w piątek będziemy mogli zobaczyć jego twórczość.

Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl.
Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem. Zbiórka dostępna jest pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge . Całą akcję można śledzić na stronie hot16challenge.network.



UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE