Reklama

Piłkarze Orląt: „Zrzekamy się wszelkich zaległości od klubu”

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Piłkarze Orląt: „Zrzekamy się wszelkich zaległości od klubu” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Piłkarze Orląt Łuków chcą ratować swój klub. Zawodnicy występującej dziś w IV lidze drużyny wydali oświadczenie, w którym informują, że zrzekają się wszelkich zaległości ze strony klubu.

- Decyzję tą motywujemy pragnieniem uratowania stojącego nad przepaścią, a bliskiego naszym sercom Łukowskiego Klubu Sportowego „Orlęta” Łuków. Głęboko wierzymy, że nasza deklaracja okaże się kulą śnieżną, która przemieni się w lawinę pomocy zasłużonego dla miasta Klubowi – piszą piłkarze.

Pod pismem podpisali się zawodnicy pierwszej drużyny: Damian Soćko, Piotr Wałachowski (jednocześnie trener jednej z sekcji), Mateusz Ebert, Sebastian Sowisz, Jacek Kopeć, Daniel Goławski, Łukasz Ebert, Konrad Kurowski, Adrian Świderski i Krzysztof Kierych. W piśmie czytamy, że identyczną deklarację złożył Adrian Czerski, który nie miał możliwości złożenia własnoręcznego podpisu pod oświadczeniem.


Jednocześnie w Internecie ruszyła zbiórka środków na ratowanie ŁKS „Orlęta” Łuków. Prowadzona jest ona w serwisie Zrzutka.pl, a do zebrania jest 80 tysięcy złotych. Zbiórka została uruchomiona w czwartek 31 stycznia i odnotowano na niej już pierwsze wpłaty. Rekordzista na chwilę obecną wpłacił 1000 zł.

Zobacz też: zrzutka „RATUJMY NASZ KLUB ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW”
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE