Reklama

Pił piwo na osiedlu. Był poszukiwany przez sąd

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Pił piwo na osiedlu. Był poszukiwany przez sąd - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 25-latek z województwa warmińsko-mazurskiego trafił za kratki by odbyć zastępczą karę pozbawienia wolności. Mężczyzna zwrócił uwagę policjantów, gdy pił piwo przed jednym z bloków na osiedlu Chącińskiego.

W czwartkowy poranek patrolujący osiedle Chącińskiego policjanci zauważyli młodego mężczyznę pijącego piwo w pobliżu jednego z bloków mieszkalnych. Gdy funkcjonariusze legitymowali popełniającego wykroczenie, wyszło na jaw, że 25-latek z województwa warmińsko-mazurskiego jest poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez łukowski sąd. Mężczyzna nie zapłacił w przeszłości kary grzywny i musi odbyć tzw. zastępczą karę pozbawienia wolności.

Rozmawiając z zatrzymanym 25-latkiem policjanci zwrócili też uwagę na jego nerwowe zachowanie. Okazało się, że młodzieniec posiadał przy sobie marihuanę. Mężczyzna został przywieziony do komendy i za spożywanie piwa w miejscu niedozwolonym został już ukarany mandatem. Usłyszał też zarzut posiadania środków odurzających. Natomiast w południe 25-latek został doprowadzony do Zakładu Karnego gdzie „odsiedzi” zastępczą karę pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE