Reklama

Pijani kierowcy kradzieże i przywłaszczenia

Opublikowano: wt, 8 sty 2019 11:31
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Pijani kierowcy kradzieże i przywłaszczenia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci nie narzekali na brak pracy w okresie noworocznym. Na terenie powiatu odnotowano m.in. kradzieże i przywłaszczenia mienia.

W Sylwestra nieznany sprawca włamał się do sklepu spożywczo-warzywnego na osiedlu Chącińskiego i skradł 400 złotych. W Nowy Rok odnotowano natomiast dwa przywłaszczenia telefonów komórkowych, a także kradzież dokonaną na jednym z ogródków działkowych.

W Świderkach nieznany sprawca przywłaszczył sobie smartfon marki Huawei o wartości 1350 zł, a identyczne zdarzenie miało też miejsce na ul. Kleeberga w Łukowie. W tym przypadku przywłaszczony został telefon Xiaomi o wartości 800 zł.

1 stycznia na ul. Wojska Polskiego w Łukowie odnotowano włamanie do altanki działkowej i kradzież. Łupem złodzieja padł m.in. sprzęt AGD i RTV oraz drobne przedmioty codziennego użytku. Pokrzywdzony wartość strat określił na kwotę 10 tys. zł.

3 stycznia na ul. Piłsudskiego w Łukowie nieznany sprawca ukradł z kieszeni męskiej kurtki portfel w którym były pieniądze, dokumenty oraz karta do bankomatu. Dzień później na ul. Międzyrzeckiej policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego zabezpieczyli automaty do gier hazardowych wstawione tam bez wymaganego zezwolenia.

W zeszłym tygodniu odnotowano także dwa pożary - w Jagodnem 1 stycznia oraz na ul. Kilińskiego w Łukowie 5 stycznia. Ponadto między 31 grudnia, a 6 stycznia policjanci zatrzymali 4 nietrzeźwych kierujących pojazdami.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE