Reklama

Pierwszy tydzień ferii za nami

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Pierwszy tydzień ferii za nami - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Za nami pierwszy tydzień ferii zimowych. Uczniowie, którzy zostali w tym czasie w mieście, mogli skorzystać z oferty przygotowanej przez Łukowski Ośrodek Kultury.

Ponad 40 dzieci uczestniczyło w zajęciach przygotowanych w czasie ferii przez Łukowski Ośrodek Kultury. Uczniowie przez cały tydzień mogli skorzystać z szeregu animacji przygotowanych przez placówkę, mieli też wyjścia na kręgle i wyjazd do Warszawy. Zwieńczeniem był konkurs „Mam Talent” oraz zabawa karnawałowa.

W piątek 2 lutego dzieci uczęszczające na ferie zimowe do Łukowskiego Ośrodka Kultury wzięły udział w konkursie „Mam talent", gdzie występowały indywidualnie bądź w duecie. Jury złożone z animatorów ŁOK (Alicja Tomaszewska, Elżbieta Jaroszyńska i Tomasz Kanadys) zadecydowało, że zwycięzcą konkursu podczas I turnusu „Ferii Zimowych Ł`O.K." został Marcel Dziewulski. II miejsce przypadło duetowi Roksana Szczygieł i Marysia Jaroszkiewicz, a na najniższym stopniu podium uplasowali się ex aequo Martyna Izdebska za taniec i Hanna Mućka za grę na flecie.

Teraz z zajęć przygotowanych przez ŁOK będą korzystać kolejne osoby.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE