Reklama

Pierwszy tydzień ferii w OSiR

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie

Pierwszy tydzień ferii w OSiR - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 1600 osób skorzystało do tej pory z oferty Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łukowie na ferie zimowe. Gdzie mogli spędzać czas młodzi mieszkańcy miasta?

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie dba o aktywny wypoczynek mieszkańców miasta podczas ferii zimowych. Dotychczas z atrakcji „Ferii z OSiR-em 2019” pod hasłem „Komputer ma wolne” skorzystało ponad 1600 osób.

Młodzi mieszkańcy Łukowa mogli do tej pory korzystać z sali zabaw, kręgli i bilarda w Centrum Rozrywki „Arkabos” oraz w klubie „Decybel”. Podczas pierwszego tygodnia ferii mogli też uczestniczyć w zajęciach w „Crossfit Łuków”. OSiR przygotował dodatkowo specjalny wodny tor przeszkód na pływalni „Delfinek”. Natomiast osoby nie czujące się pewnie w wodzie, mogły wziąć udział w lekcjach doskonalenia pływania.

W pierwszym tygodniu ferii zorganizowano też turnieje: piłki nożnej (13 lutego w hali sportowej SP nr 1), tenisa ziemnego (13 lutego w hali sportowej SP nr 5)m warcabów (14 lutego w świetlicy „Parasol”). Wszystkie powyższe atrakcje i wydarzenia były bezpłatne dla dzieci i młodzieży z terenu miasta.

Do końca ferii pozostał jeszcze tydzień. OSiR zaprasza do uczestnictwa w organizowanych przez siebie zimowych przedsięwzięciach.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE