Reklama

Pieniądze z WOŚP policzone

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Pieniądze z WOŚP policzone - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie podał kwotę, jaką udało się zebrać w naszym mieście podczas tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak czytamy w specjalnym komunikacie, Łukowski Sztab WOŚP działający przy OSiR wspólnie ze Stowarzyszeniem Społeczno-Kulturalnym „Nasz Region” i sponsorami zebrał w tegorocznym, 27. Finale Orkiestry 160 775,42 zł. Finał odbywał się 13 stycznia m.in. w miejskim amfiteatrze.

Powyższa kwota jest nieporównywalnie większa od podawanych 13 stycznia wstępnych deklaracji podczas Finału. Wówczas jeszcze na scenie mówiono, że w Łukowie udało się zebrać 80 tys. złotych. Kilka dni później było już 125 tysięcy.

Zobacz też:


Zebrane w tym roku w Łukowie 160 tysięcy złotych oznacza, że od 1999 roku - bo właśnie w tym roku zaczęto organizować w naszym mieście Finały WOŚP - udało się zebrać łącznie 1 675 108,42 zł. Liczbę tą uzupełnia też 241,1 litrów krwi.

Osoby zaangażowane w organizację tegorocznego styczniowego Finału dziękują wszystkim wolontariuszom, sponsorom oraz wszystkim osobom, które wsparły organizację łukowskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE