Reklama

Pielgrzymi wyruszyli do Częstochowy (ZDJĘCIA)

Opublikowano:
Autor:

Pielgrzymi wyruszyli do Częstochowy (ZDJĘCIA) - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 210 pątników z grup: 14A i 14B jest już w drodze do Częstochowy. Wyruszyli dziś rano na 39. Pieszą Pielgrzymkę Podlaską na Jasną Górę.

3 sierpnia po godz. 7 pielgrzymkę do Częstochowy rozpoczęli łukowscy pielgrzymi, którzy na Jasną Górę będą wędrowali w grupach 14A i 14B.Wyjście wszystkich grup poprzedziła Msza św. o godz. 6 w kościele Przemienienia Pańskiego. Wspólnie z pielgrzymami modlili się proboszczowie łukowskich parafii i kierownik pielgrzymki ksiądz Paweł Bielecki. Na poranną mszę przybyli nie tylko pielgrzymi, ale także wierni, którzy tego dnia postanowili pożegnać pątników. Niektórzy z wiernych odprowadzą pielgrzymów do końca pierwszego etapu w Woli Gułowskiej.Hasło tegorocznej pielgrzymki to "W Mocy Ducha Świętego". Stu pątników z grupy 14A do Częstochowy poprowadzi ks. Dariusz Czajka. Liczącej 110 osób grupie 14B przewodniczy ks. Jakub Kozak.


Dzisiaj pątnicy pokonają pierwszy etap pielgrzymki. Popołudniu dotrą do Sanktuarium w Woli Gułowskiej. Łącznie muszą pokonać 352 km. Na Jasną Górę dotrą rankiem 14 sierpnia.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE