Reklama

Paweł Kot w finałowej „20”

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: ZS nr 3 w Łukowie

Paweł Kot w finałowej „20” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uczeń Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie Paweł Kot znalazł się w grupie 20. osób, które zmierzą się w ogólnopolskim finale Olimpiady Cyfrowej. Swoją wiedzę reprezentant łukowskiego "Rolnika" będzie sprawdzał 12 i 13 kwietnia w Warszawie.

Olimpiada Cyfrowa to w dużym skrócie organizowany od trzech lat konkurs sprawdzający kompetencje cyfrowe uczniów, którego pomysłodawcą jest fundacja Nowoczesna Polska przy współpracy merytorycznej z Collegium Civitas. Motywem przewodnim Olimpiady są w tym roku prawne i ekonomiczne aspekty funkcjonowania mediów, a jej uczestnicy weryfikują swoją wiedzę na przykład na tematy związane z prawami autorskimi czy tzw. dyrektywą ACTA2.

W finałowym etapie Olimpiady Cyfrowej zmierzy się też Paweł Kot, uczeń III klasy technikum w zawodzie Technik cyfrowych procesów graficznych z Zespołu Szkół nr 3 im. W. Reymonta w Łukowie. Reprezentant popularnego „Rolnika” jest jednym z dwudziestu osób, które powalczą o nagrody i tytuł laureatów. By móc znaleźć się w tym gronie, uczeń musiał wykazać się dużą wiedzą spośród prawie 300 innych uczestników olimpiady.

Finały Olimpiady Cyfrowej zaplanowano 12 i 13 kwietnia w Warszawie.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE