Reklama

Pasowanie kredką i ślubowanie pierwszaków

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Ewa Ścioch

Pasowanie kredką i ślubowanie pierwszaków - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Z początkiem września pierwszoklasiści rozpoczęli edukację szkolną. Po zapoznaniu się z murami placówki przyszedł czas na ślubowanie.

Przejściem przez tunel złożony z dużych kredek rozpoczęła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych w Szkole Podstawowej nr 4 w Łukowie. Mali uczniowie ślubowali na sztandar szkoły być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swej klasy i szkoły, kochać Ojczyznę oraz swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Przez dotknięcie lewego ramienia wielką kredką zostali włączeni do społeczności szkolnej. Swoją przynależność potwierdzili wpisem do kroniki.

Uroczystościom towarzyszyła część artystyczna, podczas której każda klasa prezentowała swój okrzyk, recytowała wiersze i śpiewała piosenki o szkole i koleżeństwie. Na koniec uczniowie otrzymali dyplomy, foldery, zakładki od klas III i upominki od rodziców.

Ślubowanie przygotowały nauczycielki klas pierwszych: Jadwiga Kondratowicz, Ewa Ścioch, Jolanta Smyk, Małgorzata Stryjek, Anna Lech i Marzenna Grzejdak.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE