Reklama

Parisel Palace zaprasza na konferencję "Być kobietą On Tour"

Opublikowano:
Autor:

 Parisel Palace zaprasza na konferencję "Być kobietą On Tour" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wydarzenie zostało zaplanowane na 25 października. Start o 18.

Organizatorzy po raz pierwszy dają mieszkańcom możliwość wzięcia udział w tak ciekawej konferencji. To spotkanie jest organizowane zarówno dla Pań i Panów. Udało się na nie zaprosić wielu wspaniałych prelegentów z różnych branż. Anna Ewa Suska - mentor i trener, Marcin Prokop wspaniały dziennikarz i konferansjer, Anna Męczyńska - stylistka gwiazd, Jaku i Anna Zając małżeństwo prowadzące blog dla kobiet o modzie i podróżach, Marta Klepka dyrektor jednego z najbardziej cenionych hoteli w Polsce i na świecie – Blow Up Hall 5050 Hotel. 


Konferencja to szansa na poznanie wielu interesujących osób, możliwość uczenia się i wymiany doświadczeń. Możliwość czerpania energii, motywowania i wspólnego wspierania się. 

Bilety dostępne na recepcji hotelu Parisel Palace w Klimkach i stronie www.pariselpalace.pl/bilety Bilety w cenie 100 zł, bilet grupowy od 3 osób – 60 zł od osoby 

Marcin Prokop 
To jeden z najbardziej cenionych i rozchwytywanych polskich konferansjerów, mający na koncie kilkaset poprowadzonych eventów dla największych międzynarodowych firm, w tym branżowe konferencje i kongresy, eleganckie gale, festiwale tematyczne, masowe koncerty i wiele innych. Zwycięzca w rankingu najlepszych konferansjerów w Polsce wg miesięcznika Press w 2017 roku. Suma jego zróżnicowanych i licznych doświadczeń przekłada się na pełne anegdot, fascynujące dla słuchacza wystąpienia i wykłady. Prywatnie Marcin jest pasjonatem nowych technologii – sztucznej inteligencji, wirtualnej rzeczywistości, pojazdów autonomicznych, industry 4.0 oraz innych zagadnień, kształtujących nasze życie w najbliższej przyszłości. Potrafi o tym opowiadać kompetentnie i zajmująco, umieszczając fachową wiedzę w kontekście zagadnień bliskich każdemu – pracy, rozrywki, samorozwoju. 

Anna Męczyńska
Od blisko 25 lat profesjonalnie zajmuje się tworzeniem kostiumów, stylizacją oraz kreowaniem wizerunku osób, zarówno prywatnych, jak i tych z pierwszych stron gazet. Jest autorką kostiumów do najpopularniejszych polskich seriali m. in. „Rodzinka.pl”, „Prawo Agaty”, czy „Ja to mam szczęście”. Była głównym kreatorem kostiumów w pełnometrażowych produkcjach: „Wkręceni”, „Wkręceni 2”, „Narzeczony na niby”, „Śniadanie do łóżka”, „Miłość na wybiegu” i wielu innych. Pracuje także przy programach telewizyjnych. Pracowała przy produkcjach takich jak: „Kobieta na krańcu świata”, „Pod dachami gwiazd”, „Ściąga z szafy”, „Maja w ogrodzie”, „Na stojaka”, czy „Idol”.  

Anna i Jakub Zając 
Od 2012 roku małżeństwo prowadzi stronę z dedykacją głównie dla kobiet. Ich czytelnicy kochają życie tak jak oni, a oni starają się im pokazać jak je celebrować i cieszyć się chwilą. Ich blog ma być  miejscem w sieci, gdzie miło można spędzić czas, czasem można się czegoś nauczyć, a zawsze zainspirować. Na fashionable.com.pl pokazują tematykę lifestylową  w wielu wymiarach naszej niecodziennej codzienności. Są bardzo aktywni, kochają modę, podróże, tematy kosmetyczne, uwielbiają gotować, interesuje ich urządzanie wnętrz, wszystko co związane ze ślubami, a także szeroko pojęta kultura. 

Marta Klepka 
Dyrektor należącego do Grażyny Kulczyk jednego z najbardziej cenionych hoteli w Polsce i na świecie – Blow Up Hall 5050 Hotel. Z pasją organizuje eventy w tym prestiżowy Klub Starego Browaru, który został wyróżniony Doskonałością Mody Twojego Stylu w kategorii Wydarzenie Roku, jest inicjatorką konferencji motywacyjnych i akcji charytatywnych. Szczególnie działa na rzecz zawodowego rozwoju kobiet, współpracując m.in. z „Dress for Success” czy organizując cykl konferencji „ Szklane sufity” z Fundacją Pomiędzy. Jej mentorką jest Grażyna Kulczyk. Z wykształcenia prawniczka. 

Anna Suska 
Jest mentorką i trenerką biznesu i doradza przedsiębiorcom z Polski oraz Wielkiej Brytanii. Jest absolwentką ekonomii w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych im. Fryderyka Skarbka w Warszawie oraz podyplomowych studiów na kierunku Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami w Warszawskiej Szkole Zarządzania. Jest lub była współwłaścicielką doskonale prosperujących biznesów w branży finansowej, budowlanej, hospitality oraz konsultingowej. W związku ze szczególnym sentymentem dla kobiecych pasji, przez kilka lat tworzyła zespoły sprzedażowe w jednej z czołowych firm zdrowotno-kosmetycznych z sektora MLM. W 2015 została nagrodzona tytułem Outstanding Area Manager za wybitne osiągnięcia w zarządzaniu zespołem sprzedawców – tym samym dołączając do elity managerskiej firmy, gdzie doskonaliła swoje kompetencje przywódcze, mentorskie oraz trenerskie.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE