Reklama

Pączki od Alternatywy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Pączki od Alternatywy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Choć lepiej nie jadać ich w dużych ilościach, w jeden dzień w roku można pozwolić sobie na nieco luzu. Członkowie stowarzyszenia Alternatywa dla Łukowa rozdawali w czwartkowy poranek pączki. Częstowali nimi mieszkańców miasta.

Pączki w tłusty czwartek 28 lutego rozdawali między innymi radni Alternatywy dla Łukowa, a także wywodzący się z tego stowarzyszenia burmistrz miasta Piotr Płudowski. „Alternatywni” pojawili się o godzinie 7 rano na tzw. deptaku w centrum miasta. Częstowali słodkościami zmierzających do pracy lub szkoły mieszkańców oraz innych przechodniów. Niektórzy nie kryli zaskoczenia inicjatywą stowarzyszenia.

- Pączki rozeszły się w około 20 minut. Mieszkańcy byli mile zaskoczeni tym pomysłem, niektórzy pytali, czy na pewno są one za darmo. Miło było usłyszeć podziękowania i miłe słowa od łukowian - mówi Łukasz Bober z Alternatywy dla Łukowa.

Tłusty czwartek rozpoczyna ostatni tydzień karnawału. W Polsce świętu temu towarzyszą też przesądy. Według jednego z nich, jeśli ktoś w tłusty czwartek nie zje ani jednego pączka - w dalszym życiu nie będzie mu się wiodło. Alternatywa dla Łukowa nie zaprzecza, że podobne inicjatywy będą realizowane również w przyszłości.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE