Reklama

Reklama

"Ostoja" promuje idee krwiodawstwa

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

"Ostoja" promuje idee krwiodawstwa  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pomysłodawcą i koordynatorem projektu jest Klub Honorowych Dawców Krwi „Ostoja” w Łukowie, zrzeszony w Stowarzyszeniu Honorowych Dawców Krwi Rzeczypospolitej Polskiej. Osobowo za realizację projektu odpowiada Agnieszka Domańska – członek Zarządu Koła HDK „Ostoja”.

Reklama

Celem projektu jest promowanie idei honorowego dawstwa krwi i osocza wśród dzieci i młodzieży szkolnej a poprzez nich wśród rodziców i rodzin. Przekazanie informacji związanych z honorowym dawstwem krwi jest niezwykle ważne w czasie epidemii COVID – 19. Projekt realizować będą chętni nauczyciele z całej Polski. Podstawa programowa umożliwia realizację tematyki honorowego krwiodawstwa w powiązaniu z treściami nauczania przedmiotów takich jak: biologia, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne, etyka, wychowanie do życia w rodzinie oraz podczas godzin wychowawczych. Nauczyciele na podstawie gotowych materiałów edukacyjnych przygotowanych przez organizatora przeprowadzą lekcje on-line ze swoimi uczniami.

Zasady realizacji projektu:

1. Organizator informuje o rozpoczęciu realizacji projektu drogą elektroniczną w dostępnej mu formie: media społecznościowe, e-mail itp.

2. Szkoła zgłasza chęć uczestniczenia w projekcie na adres shdkrpostoja@gmail.com. W tytule wpisujemy nazwę projektu „Misja: Informujesz = Ratujesz” a w treści  nazwę swojej szkoły.

3. Organizator w odpowiedzi na e-mail wysyła materiały , które będą wykorzystane na lekcji on-line. Prosimy żeby nauczyciele jednej szkoły wysyłali jedno zgłoszenie i dysponowali przesłanymi materiałami.

4. Po przeprowadzonych zajęciach prosimy o przesłanie informacji, w tej samej konwersacji na e-mail,  na temat ilości osób, które wzięły udział w zajęciach. Zachęcamy do umieszczenia informacji o realizowanym projekcie na stronach WWW, czy fb szkół. Będziemy wdzięczni za przesłanie linków.

5. Szkoły uczestniczące w projekcie otrzymają  zaświadczenie  w formie elektronicznej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE