Reklama

Ostatni dzień głosowania. Pomóż uczniowi wygrać kurs językowy za granicą

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Ostatni dzień głosowania. Pomóż uczniowi wygrać kurs językowy za granicą - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości \'Day by Day\' to ogólnopolski konkurs językowy skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Do wygrania dwutygodniowy kurs językowy za granicą. Oddając głos, pomożemy przejść do finału uczniowi Zespołu Szkół nr 2 w Łukowie.

Do naszej redakcji zgłosił się uczeń klasy IV Zespołu Szkół nr 2 w Łukowie Albert Nowicki, który bierze udział w Ogólnopolskim Konkursie Językowym „Day by Day”. Uczeń musiał napisać kartkę z pamiętnika. Zapiski, prawdziwe lub fikcyjne, musiały być jednak w języku angielskim. Wszystko po to, by – jak mówią organizatorzy językowych zmagań – odważyć się myśleć i pisać po angielsku już dziś.

Do 31 marca, czyli jeszcze tylko dziś, możemy oddawać swoje głosy. Wystarczy zalogować się na stronie konkursu, czyli TUTAJ, odnaleźć ucznia (Albert Nowicki) i oddać na niego głos. W konkursie biorą udział także inni uczniowie tej placówki. Osoby z największą ilością głosów przejdą do drugiego etapu, gdzie ich prace oceniane będą przez jury.

Na zwycięzców konkursu czeka wyjazd do Anglii, Irlandii lub na Maltę na intensywny dwutygodniowy kurs językowy.

Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Językowego na angielskojęzyczną kartkę z pamiętnika \"Day by Day\" jest Szkoła Języków Obcych GLOSSA z siedzibą w Krakowie.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE